X СМОТРА НАУЧНИХ РАДОВА СТУДЕНАТА АГРОНОМИЈЕ

X CONFERENCE OF AGRONOMY STUDENTS

with international participation

23-25 August 2017 at the Faculty of Agronomy in Čačak

Агрономски факултет у Чачку сваке друге године организује скуп под називом Смотра научних радова студената агрономије на коме се представљају Универзитети учесници и истраживања студената у области биотехнологије.

Свечано отварање 10. Смотре научних радова студената агрономије са међународним учешћем је предвиђено за четвртак 24. август 2017. године.

Прво обавештење са упутством за прослеђивање радова >>>>

Образац за писање рада >>>>

Рок за пријаву наслова рада учесника X Смотре научних радова студената агрономије је до 05. маја 2017. године.

The Conference of Agronomy Students with international participation is an event traditionally held every two years at the Faculty of Agronomy, Čačak, Serbia, offering an opportunity for participating Universities and their students to present their research in the field of biotechnology.

The Opening ceremony will be held on Thursday, 24 August 2017 at the Faculty of Agronomy in Čačak.

First Announcement with paper submission information >>>>

Paper template >>>>

The deadline for submission of paper titles is 5 May 2017.