Агрономски факултет у Чачку био је домаћин ученицима школе страних језика „Black bird“. Посета, која је била део пројектног задатка ученика, имала је за циљ упознавање рада једне високошколске установе. Средњошколци су имали прилику да виде савремену опрему и учествују у експерименталном раду са различитим прехрамбеним производима. Након лабораторијског рада, ученицима су презентоване и остале делатности факултета: постојећи смерови, нивои студија, начини извођења наставе, као и многобројне ненаставне активности наших студената са Агрономијада, Бруцошијада и Студентских конференција.

Верујемо да се овим видом сардање образовних установа може стићи до заједничког циља промоције правих вредности и стицања трајних знања уз поједностављен наставни процес.

Наставницима и ученицима школе Black bird желимо пуно успеха у реализацији и свих будућих пројеката.

Фотографије >>>>

poseta 1 2020 sl02