"Узајамно разумевање и поштовање, јасна заједничка визија о неопходности саборовања и озбиљности у образовању оних који долазе, омогућили су нам да пут од идеје да будемо наставна база ученицима средње Прехрамбено-хемијске школе из Ниша до релизације буде веома кратак.

Сигурни смо након првог дана практичне наставе да ће сарадња бити на дуге стазе. Мото Школе "Не за школу већ за живот учимо - lat. Non scholae, sed vitae discimus" учинили смо животним, у маниру "Carpe Diem". захваљујући посвећености управе, стручног тима, организатора пракси и жељи њихових ученика. У алтруистичком маниру,  чланови Студентског парламента Агрономског факултета у Чачку били су сјајни ментори будућим млађим колегама. Сви укључени сарадници и наставници Факултета су практично, једноставно и убедљиво пренели своје знање обрадом различитих тема из нашег атрактивног Каталога пракси, одабраним од стране стручног Већа Школе.

Дакле, још један дан због кога се животу и Сретањима најискреније радујемо".

Фотографије >>>> ...  и Видео запис >>>> ...

sl 24 11 2022 01