У Будви је од 13. до 17. маја одржана Агрономијада уз учешће 16 факултета и високих школа са подручја Србије, Црне Горе, Републике Српске, Хрватске и Македоније. Као и претходних година, запажено учешће је имала екипа нашег факултета. Поред ангажовања у спортским надметањима (фудбал, стони тенис и шах), студенти Агрономског факултета су остварили изузетан успех у такмичењима из студентских радова и квизу знања.

Студенткиња Милена Димитријевић је освојила I место у конкуренцији научних радова из области ратарства, Ивана Станковић II место у конкуренцији научних радова из области воћарства, док је студент Иван Вујиновић освојио II место у квизу знања из ратарства. Овим је настављења вишегодишња традиција успешних наступа.

Цела манифестација је протекла у пријатној атмосфери са успостављањем нових и учвршћивању постојећих пријатељстава.

Фотографије >>>>