Фестивал науке - Краљево 2016

Агрономски факултет у Чачку се 8. децембра 2016. године у оквиру ФЕСТИВАЛА НАУКЕ представио средњошколцима из Краљева.

Фестивал је одржан у Медицинској школи. Учествовали су Факултет за Машинство и грађевинарство из Краљева,  Институти ПМФ из Крагујевца и наш Факултет.

Штандове су масовно посетили средњошколци МТШ „14. октобар”, ЕСТШ „Никола Тесла”, Гимназије Kраљево, Шумарске школе, Пољопривредно Технолошке школе „Ђорђе Радић”, Економско трговинске школе и школе домаћина. Средњошколци су наступ Агрономског факултета оценили као необичан, занимљив и другачији. Свим средњошколцима искрене жеље током уписа на Факултете који их очекује након Матуре.

Захваљујемо се наставницима свих средњих школа у Краљеву, Школској управи Краљево и посебно Директорки школе домаћина, Биљани Бојанић, на изузетној организацији и гостопримству.

Фотографије >>>>

УПИС 2016/2017