Драги студенти,

Отворене су пријаве за бесплатан онлајн курс енглеског језика на Б1 нивоу за студенте Универзитета у Крагујевцу.

Трајање курса је 3 месеца, а настава ће се одвијати онлајн, 2 пута недељно.

На курс енглеског језика могу се пријавити:

• Студенти завршних година основних и интегрисаних академских студија, као и студенти завршних година струковних студија факултета Универзитета у Крагујевцу;
  • Студенти завршних година мастер академских студија на факултетима Универзитета у Крагујевцу;
  • Студенти прве године докторских академских студија на факултетима Универзитета у Крагујевцу.

По истеку рока за пријаву биће организован улазни тест. Кандидати ће бити обавештени путем мејла и телефона о термину одржавања улазног теста.

По завршетку курса, учесници ће полагати завршни тест и добити сертификат о успешно стеченом нивоу знања енглеског језика.

Више информација на

Е+ координатор