У прилогу Вам достављамо информације о актуелним стипендијама за које могу конкурисати студенти Вашег факултета:

1. Стипендије Украјине - основне, мастер и докторске студије из области хуманистичких, техничких и друштвених наука на украјинском језику - рок за пријаву: 18. март 2021.

2. Стипендије Руске Федерације - стипендије за основне и мастер академске студије и стипендијa за припремни једногодишњи течај руског језика - рок за пријаву: 23. април 2021.  (КонкурсПријавни формулар).

3. Конрад Аденауер стипендије за студенте који студирају у Републици Србији - рок за пријаву: 30. април 2021. (КонкурсПријавни формулар).

4. Стипендије Владе Кореје - за мастер, докторске и псотдокторксе студије - рок за пријаву: 12. март 2021.  (КонкурсПропозиције конкурсаПријавни формулариПитања и одговориЛиста доступних универзитета)

5. Стипендије Владе Републике Пољске - за научни стаж и једносемстралне студије - рок за пријаву: 5. мај 2021.