Четврти позив талентованим младим истраживачима за укључивање у научноистраживачки рад у акредитованим научноистраживачким организацијама

Министарство просвете, науке и технолошког развоја позива талентоване младе истраживаче – студенте докторских академских студија за укључивање у научно истраживачки рад у акредитованим научноистраживачким организацијама.

Кроз овај позив укључиће се до 100 младих истраживача, од којих ће се до 20 младих истраживача из области уметности укључити у акредитоване научноистраживачке организације из области уметности.

На овај позив могу се пријавити млади истраживачи који имају титулу дипломирани – мастер и који су први пут уписали прву годину докторских академских студија у школској 2020/2021. години на акредитованој високошколској установи у Републици Србији.

Рок за подношење пријаве је 28. децембар 2020. године

Услови учешћа, начин пријаве, као и потребна документација наведени су у тексту Позива, који можете преузети овде.

Обавештење за научноистраживачке организације можете преузети овде.

Модел изјаве можете преузети овде.

Извор: Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије