Еразмус Мундус заједнички мастер и докторски програми за 2016/17. годину

Еразмус Мундус заједнички мастер и докторски програми организовани су од стране конзорцијума универзитета из различитих европских земаља и воде стицању заједничких или вишеструких диплома.

Европска унија обезбеђује пуне стипендије за студенте земаљаса којима сарађује, укључујући и Србију, за читаве мастер и докторске студије на овим програмима.

Листу доступних Еразмус Мундус заједничких мастер програма за академску 2016/17.годину можете видети овде.

Листу доступних Еразмус Мундус заједничких докторских програма за академску 2016/17.годину можете видети овде.

Напомене:

1. Пријаве се најчешће одвијају у периоду од октобра до јануара за програме који почињу наредне академске године.

2. За детаљне информације о програмима и начину пријаве, заинтересовани кандидати морају посетити сајт жељеног мастер или PhD програма.

Извор:

Фондација Темпус – Еразмус + канцеларија