Информацију о конкурсу за праксу у компанији Куч, која је намењена студентима мастер академских студија и дипломцима Универзитета у Крагујевцу, односно

• студентима мастер академских студија и дипломцима Агрономског факултета (студијски програм Прехрамбена технологија)
  • студентима мастер академских студија и дипломцима Природно-математичког факултета (студијски програми Биологија, Екологија и Хемија, односно Биологија, Биологија - Молекуларна биологија, Екологија и Хемија)
  • студентима мастер академских студија и дипломцима Економског факултета (студијски програми Општа економија и Пословна економија и менаџмент, односно Општа економија, Пословна економија и менаџмент и Финансијски менаџмент јавне управе).

Пракса је плаћена, а по завршетку праксе постоји могућност запослења. Трајање праксе је годину дана.

Рок за пријаву за праксу је 20. март 2019. до 15:00 часова.