У прилогу Вам достављамо информације о актуелним стипендијама за које могу конкурисати студенти факултета:

1. Стипендије Фонда за младе таленте Републике Србије за студије у земљи - за студенте основних и мастер студија - рок за пријаву: 11. фебруар 2022.

2. Стипендије Министарства просвете, науке и технолошког развоја за докторанте - рок за пријаву: 26. јануар 2022.

3. Стипендије Министарства просвете, науке и технолошког развоја за постдокторанте - рок за пријаву: 25. фебруар 2022.

4. Билатералне стипендије Републике Словачке за академску 2022/23. годину - стипендије за основне, мастер и докторске студије и Летњу школу словачког језика - рок за пријаву: 15. март

5. Стипенције Немачке службе за заштиту животне средите - за праксу или истраживачки боравак у области заштите животне средине - Конкурс је стално отворен, а пријаве се разматрају два пута годишње – 5. марта и 5. септембра.