Универзитетски Центар за развој каријере и саветовање студената са задовољством позива све студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу да 15. октобра 2015. године посете Сајам стипендија и информишу се о могућностима за академску мобилност.

VII Сајам стипендија под слоганом „Изабери стипендију по својој мери“,у организацији Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу, одржаће се у четвртак, 15. октобра 2015. године у холу Правног факултета у периоду 11 – 15 часова.

Сајам је права прилика да се сви заинтересовани студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу информишу о актуелним конкурсима за стипендије за студије и/или додатно усавршавање у иностранству, могућностима за студентску размену, волонтирање или обављање стручне праксе у иностранству, условима учествовања у овим програмима и многим другим појединостима значајним за њихово даље образовање или развој каријере.

Учесници овогодишњег Сајма стипендија су:

1. Фонд за младе таленте Републике Србије
  2. Фондација Темпус – Еразмус + канцеларија у Србији
  3. Немачка служба за академску размену ДААД
  4. Campus France/ Француски институт у Србији
  5. Фондација др Зоран Ђинђић
  6. Британски савет
  7. Међународни академски центар
  8. Универзитет Politecnico di Milano
  9. Портал stipendije.rs
  10. База стипендија за студенте са Западног Балкана S4WB
  11. ProCredit Bank
  12. Комитет за међународну сарадњу студената медицине IFMSА Србија Локални комитет Крагујевац
  13. Међународна студентска организација AIESEC – Локална канцеларија Крагујевац
  14. Међународна студентска организација AEGEE – Локална канцеларија Крагујевац

Посетите Сајам стипендија и уверите се и сами да просечна оцена није увек најбитнији фактор и да постоји стипендија по мери сваког студента!

САЈАМ СТИПЕНДИЈА - ЧЕТВРТАК 15. ОКТОБАР 2015. ГОДИНЕ

ХОЛ ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА   11- 15 часова