Центар за развој каријере и саветовање студената

Конкурс за пријаву на бесплатан курсенглеског/немачкогјезика у организацији ЦзРК-а

Драги студенти Универзитета у Крагујевцу, ако размишљате о мобилности и усавршавању у иностранству или желите да унапредите своје језичке вештине у циљу запошљавања,  пријавите се за курс енглеског/немачког језика у организацији ЦзРК-а.

Током зимског семестра академске 2015/16. године реализоваће се курс енглеског језика на Б1 нивоу и курс немачког језика на А1 нивоу.

На курс енглеског/немачког језика могу се пријавити:

-          Студенти завршних година основних и интегрисаних академских студија факултета Универзитета у Крагујевцу

-          Студенти мастер академских студија на факултетима Универзитета у Крагујевцу

-          Студенти прве године докторских студија на факултетима Универзитета у Крагујевцу

-          Дипломци факултета Универзитета у Крагујевцу (студенти који су дипломирали у претходне две године)

За пријаву је потребно доставити:

·         Пријавни формулар (можете преузети овде)

·         Копија индекса или уверење да сте редовни студент, односно уврење о дипломирању за дипломце

Рок за пријаву: 11. новембар 2015. године до 12:00 часова

Пријаву можете послати путем мејла, на адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.(у поље предмет мејла уписати Пријава за курс енглеског/немачког језика), или је донети лично у просторије Центра (други спрат зграде Ректората, између Правног и Економског факултета)

Кандидати заинтересовани за курс енглеског језика – ниво Б1- полагаће улазни тест, како би се осигурало да сви полазници имају исти ниво знања.

Кандидати ће бити обавештени путем мејла и телефона о термину одржавања теста.

Напомена1: Заинтересовани кандидати се могу пријавити само за један од два понуђена курса језика

Напомена2: Курс је бесплатан. Број места је ограничен.

Настава ће се одвијати у просторијама Центра, 2 пута недељно током зимског семестра.

На крају курса учесници ће полагати завршни тест и добити сертификат о учешћу на курсу и стеченом нивоу знања енглеског/немачког језика.

За додатна питања можете нас позвати на: (034) 300 425 или нас контактирати путем мејла Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..