Чачак:
 
 
web mail       Engleski

Универзитет у Крагујевцу
Агрономски факултет у Чачку
основан 1978. године

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ- ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ НА АГРОНОМСКОМ ФАКУЛТЕТУ У ЧАЧКУ

Први уписни рок школске 2020/2021. године

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ОПШТА АГРОНОМИЈА

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успех
из средње школе

Бодови са
пријемног испита

Укупно бодова

Статус

1.

Радичевић

Божидар

Милена

38.60

60.00

98.60

Буџет

2.

Крсмановић

Обрад

Александра

38.44

60.00

98.44

Буџет

3.

Антонијевић

Стојан

Ивана

38.02

60.00

98.02

Буџет

4.

Обренић

Радосав

Ивана

35.84

60.00

95.84

Буџет

5.

Костић

Живојин

Невена

33.58

60.00

93.58

Буџет

6.

Козица

Ерсад

Илда

38.38

54.00

92.38

Буџет

7.

Живадиновић

Ненад

Лука

32.14

60.00

92.14

Буџет

8.

Бачкуља

Радован

Урош

32.30

58.00

90.30

Буџет

9.

Вујовић

Милутин

Раденко

31.96

56.00

87.96

Буџет

10.

Тутуновић

Горан

Вељко

31.50

56.00

87.50

Буџет

11.

Томовић

Милан

Наталија

29.22

58.00

87.22

Буџет

12.

Коцић

Драгољуб

Милан

31.58

50.00

81.58

Буџет

13.

Коцић

Драгољуб

Катарина

27.24

54.00

81.24

Буџет

14.

Радевић

Славко

Петар

22.38

58.00

80.38

Буџет

15.

Пантић

Милутин

Катарина

28.30

44.00

72.30

Буџет

16.

Ковачевић

Јездимир

Ивона

23.92

48.00

71.92

Буџет

17.

Станчић

Раде

Стефан

28.62

36.00

64.62

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 17.

 

 

СТУДИЈСKИ ПРОГРАМ: ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успех
из средње школе

Бодови са
пријемног испита

Укупно бодова

Статус

1.

Мијаиловић

Михаило

Сања

40.00

60.00

100.00

Буџет

2.

Недељковић

Милан

Наталија

40.00

60.00

100.00

Буџет

3.

Драгићевић

Драган

Сања

39.16

60.00

99.16

Буџет

4.

Митровић

Михаило

Исидора

39.14

60.00

99.14

Буџет

5.

Ђорђевић

Бранко

Јована

40.00

59.00

99.00

Буџет

6.

Лукић

Саша

Андријана

38.78

60.00

98.78

Буџет

7.

Аксентијевић

Миломир

Јелена

38.24

60.00

98.24

Буџет

8.

Бабић

Горан

Тања

38.24

60.00

98.24

Буџет

9.

Радисављевић

Далибор

Светлана

38.04

60.00

98.04

Буџет

10.

Стојановић

Милан

Михаило

39.74

58.00

97.74

Буџет

11.

Костић

Владан

Јована

37.16

60.00

97.16

Буџет

12.

Ковачевић

Радомир

Александра

36.06

60.00

96.06

Буџет

13.

Шутић

Момчило

Марија

35.68

60.00

95.68

Буџет

14.

Јовановић

Радијица

Милић

39.70

55.50

95.20

Буџет

15.

Таловић

Зоран

Сузана

36.32

58.00

94.32

Буџет

16.

Петковић

Дeјан

Јована

35.22

58.00

93.22

Буџет

17.

Тешић

Милан

Анђела

33.14

60.00

93.14

Буџет

18.

Пешић

Миланко

Марија

32.58

60.00

92.58

Буџет

19.

Вукомановић

Душан

Јасна

33.66

58.00

91.66

Буџет

20.

Јовановић

Горан

Миона

30.90

60.00

90.90

Буџет

21.

Васиљевић

Небојша

Јована

30.36

60.00

90.36

Буџет

22.

Гавриловић

Небојша

Мартина

30.34

60.00

90.34

Буџет

23.

Анђелковић

Бранко

Александра

32.18

58.00

90.18

Буџет

24.

Вукомановић

Толе

Анастасија

29.20

60.00

89.20

Буџет

25.

Срнић

Зоран

Владимир

27.40

60.00

87.40

Буџет

26.

Миладиновић

Благоје

Јована

28.86

58.00

86.86

Буџет

27.

Вуковић

Петра

Милица

27.08

59.50

86.58

Буџет

28.

Радичевић

Иван

Ана

30.08

56.00

86.08

Буџет

29.

Вујовић

Душан

Ивана

24.58

58.00

82.58

Буџет

30.

Поповић

Милош

Матија

26.16

56.00

82.16

Буџет

31.

Ковачевић

Ненад

Кристина

32.80

44.00

76.80

Буџет

32.

Ђорђевић

Миодраг

Милица

28.52

44.00

72.52

Буџет

33.

Аџић

Мирко

Андреа

34.24

38.00

72.24

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 33.

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успех
из средње школе

Бодови са
пријемног испита

Укупно бодова

Статус

1.

Миладиновић

Бобан

Вељко

27.04

60.00

87.04

Буџет

2.

Божић

Радољуб

Александра

26.64

60.00

86.64

Буџет

3.

Ћирица

Дејан

Давид

29.22

56.00

85.22

Буџет

4.

Јовановић

Мирко

Стефан

25.96

30.00

55.96

Буџет

 Положили пријемни испит закључно са редним бројем 4.

 

Учесник конкурса који сматра да редослед кандидата на јединственој ранг-листи није утврђен на начин предвиђен Конкурсом, може поднети приговор декану Агрономског факултета у року од 24 часа од објављивања ранг-листе. Декан доноси одлуку о приговору у року од 24 часа од подношења приговора. Уколико кадидат није задовољан одлуком декана може поднети жалбу Савету Агрономског факултета, у року од 24 часа од пријема одлуке. Савет доноси одлуку у року од 24 часа од пријема жалбе.

Објављено дана 30. јуна 2020. год. у 1300 часова.

Објављивање коначне ранг листе 06. јула 2020. године.

Упис кандидата од 07. до 10. јула 2020. године.

 

 

                                                         Комисија за спровођење конкурса за упис студената:

  1. Др Владимир Курћубић, председник;
  1. Проф. др Александар Пауновић, члан;
  1. Проф. др Ленка Рибић -Зеленовић, члан;
  1. Проф. др Милун Петровић, члан;
  1. Тања Стевовић, члан.